Wyszukiwarka
Producenci
Luneta celownicza Delta Titanium HD 4-24x50 SFP 4A SB MOA
Opis
Luneta Delta Titanium HD 4-24x50 została zaprojektowana specjalnie do polowań ma dużych dystansach, zapewnia wyjątkowo wysoki sześciokrotny zakres powiększenia i wysoką transmisję światła. Dzięki bardzo niskiej aberracji chromatycznej uzyskano wyskoki kontrast obrazów widzianych przez lunetę, nawet na dużych odległościach. Dzięki precyzyjnym regulacjom krzyża celowniczego o dużym zakresie pracy(100MOA/34MIL), użytkownicy mogą osiągnąć absolutną precyzję podczas celowania. Co więcej, luneta Titanium HD 4-24x50 posiada duży (80-98mm) odstęp okularu od oka, co czyni ją bezpieczniejszą w użyciu z większymi kalibrami.
Luneta zapewnia pełną kontrolę podczas każdego strzału - w łowisku lub podczas zawodów sportowych.
Luneta występuje aż w 6 wersjach co pozwala odpowiednio dobrać konfigurację do swoich potrzeb:
1. SKU DO-2460
- siatka 4A S
- stałe wieżyczki MOA
2. SKU DO-2461
- siatka 4A SB
- stałe wieżyczki MOA
3. SKU DO-2462
- siatka 4A SB
- wymienne wieżyczki MOA
4. SKU DO-2463
- siatka 4A SB MIL
- wymienne wieżyczki MIL
5. SKU DO-2464
- siatka DI MD MOA
- wymienne wieżyczki MOA
6. SKU DO-2465
- siatka DI MD MIL
- wymienne wieżyczki MIL
Wersje z wymiennymi wieżyczkami posiadają dwa zestawy wieżyczek w pudełku. Pozwala to w zależności od potrzeb stosować zamiennie niskie wieżyczki zakrywane kapslami i wysokie wieżyczki odkryte.
Dane techniczne
| Minimalne powiększenie | 4x |
| Maksymalne powiększenie | 24x |
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Nazwa siatki celowniczej | 4A SB |
| Pozycja siatki | druga płaszczyzna ogniskowa (SFP) |
| Podświetlenie siatki | centralny punkt |
| Odległość od oka | 80 - 98 mm |
| Źrenica wyjściowa | 12.5 - 2.08 mm |
| Liniowe pole widzenia na 100 m | 9,3 - 1,5 m |
| Kątowe pole widzenia | 5,31 - 0,88 ° |
| Rodzaj wieżyczek | wymienne |
| Zakres regulacji pionowej | 100 MOA |
| Zakres regulacji poziomej | 100 MOA |
| Pojedynczy klik regulacji | 0,25 MOA |
| Jeden obrót wieżyczki | 20 MOA |
| Regulacja paralaksy | 10m - ∞ |
| Korekcja dioptrażu | -3D/+2D |
| ZeroStop | TAK |
| Długość | 371 mm |
| Średnica tubusu | 30 mm |
| Zewnętrzna średnica obiektywu | 58 mm |
| Zewnętrzna średnica okularu | 43,5 mm |
| Waga | 678 g |
| Gwint osłony przeciwsłonecznej | M52x0,5 mm |
| Wodoszczelność | 0,3 kg/cm2 |
| Wypełnienie azotem | TAK |
| Temperatura pracy | -20 / 71 °C |
| Odporność na wstrząsy | 6500 J |
| Rodzaj baterii | CR2032 |