Wyszukiwarka
Producenci
Lornetka Delta Optical Titanium 9x45 HD RF
Opis
Optyka ze szkła fluorytowego zapewnia wysoką kontrastowość oraz ostry obraz.
Korpus wykonany ze stopu magnezu sprawia, że lornetka jest lekka, kompaktowa i doskonale wyważona.
Precyzyjny, szybki laserowy pomiar liniowej odległości, z dokładnością ±1m w zasięgu do 1km oraz ±2m powyżej 1km.
Wskazania dalmierza prezentowane są na wyświetlaczu OLED z 5-stopniową regulacją jasności.
Dodatkowe tryby:
- pomiar kąta nachylenia w zakresie -70º do +70º, z dokładnością ± 1º
- pomiar różnicy wysokości
- pomiar ekwiwalentnej odległości horyzontalnej (EHR)
Dane techniczne
| Powiększenie | 9x |
| Średnica soczewki obiektywu | 45 mm |
| Sprawność zmierzchowa | 18,3 |
| Jasność względna | 27 |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 5 mm |
| Kątowe pole widzenia | 6,7 ° |
| Liniowe pole widzenia na 1000 m | 117 m |
| Regulacja ostrości | zewnętrzna centralna |
| Minimalna odległość ostrzenia | 3,5 m |
| Regulacja rozstawu okularów | TAK |
| Korekta dioptrażu | -/+4 |
| Typ pryzmatu | Shmidt-Pechan |
| Szkło w pryzmatach | BaK4 |
| Wodoszczelność | TAK IPX7 |
| Wypełnienie azotem | TAK |
| Mocowanie do statywu | 1/4" |
| Waga | 965 g |
| Wymiary | 154x127x68 mm |
| Dokładność pomiaru lasera | ±1m < 1km/ ±2m > 1km |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Minimalny zasięg pomiaru | 13,5 m |
| Szybkość pomiaru | Maks 0,25 s |
| Dalmierz laserowy | TAK |
| Zasięg pomiaru | 2377 m |
| Kąt pomiaru | - 70° do 70° |
| Długość wiązki lasera | 905 nm |
| Klasa lasera | 1 |
| Regulacja jasności wyświetlacza | 5 stopniowa |
| Tryby pomiaru | 4 tryby pomiaru |
| Auto off | Po 10 sekundach |
| Tryb skanowania | Tak do 20 sekund |
| Źródło zasilania | Bateria CR2(3V) |
| Wytrzymałość baterii | do 3000 pomiarów |