Wyszukiwarka
Producenci
Celownik kolimatorowy Delta Optical MultiDot HD 25
Opis
Celownik kolimatorowy Delta Optical MultiDot HD 25 to kolimator typu zamkniętego z czterema wielkościami punktu: 2, 4, 6 lub 8 MOA. Użytkownik sam decyduje o wielkości kropki. To łatwy w obsłudze model, a solidne, japońskie wykonanie zapewnia użytkowanie w każdych warunkach. Ponadto nowoczesna, wytrzymała konstrukcja zapewnia precyzję strzału na polowaniach zbiorowych.
Każdy z czterech wielkości punktów ma 11-stopniową regulację natężenia światła. Montaż Weaver (22 mm)w komplecie. Opcjonalnie redukcja na szynę 11 mm.
Wyposażenie:
zakrywki
bateria CR2032 3V
montaż na szynę 22 mm (Weaver)
Dane techniczne
| Liniowe pole widzenia na 100 m | 12,2 m |
| Długość | 138 mm |
| Waga | 137 g |
| Odporność na wstrząsy | 6500 J |
| Powiększenie | 1x |
| Mocowanie | weaver, obejmy 30 mm |
| Regulacja jasności | TAK |
| Regulacja wielkości punktu | TAK |
| Wielkość punktu | 2, 4, 6, 8 MOA |